تاریخچه و اهداف

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم استاندارد است که طراح برای پرکردن صفحات وب از آن استفاده می کند.

درباره ما

مركز طب پیشگیری و ارتقاء سلامت صدرا

آیا تاکنون با خود فکر کرده ایم که در حال حاضر از نظر سلامتی در چه وضعیتی هستیم؟ در خطر ابتلا به چه بیماری هایی می باشیم؟ به چه سرطانهایی ممکن است در آینده نزدیک مبتلا شویم؟ آیا به فشار خون، دیابت، سکته قلبی، سکته مغزی مبتلا می شویم؟ آیا شیوه زندگی مناسبی را داریم؟ چگونه روش تغذيه، فعالیت بدنی و رفتارهای پرخطر خود را اصلاح کنیم؟ تمامی این سوالات رام توان در مرکز طب پیشگیری و ارتقاء سلامت صدرا پاسخ داد.

متخصصین کلینیک

مرکز طب پیشگیری، ارتقاء سلامت مصدرا متشکل از جمعی از متخصصین شاخص و متبهر در کلیه رشته های تخصصی و فوق تخصصی می باشد که با هدف ارزیابی تخصصی سلامت افراد (چکاب تخصصی) به صورت سیستماتیک و بر اساس استانداردهای بین المللی ایجاد شده است. چشم اندانم تبدیل شدن به یکی از مراکز معتبر بین المللی درمانی در امر ارزیابی و سنجش سلامت افراد در ایران و منتطقه میباشد.
مركز طب پیشگیری، ارتقاء سلامت صدرا با ایجاد فرمولهای علمی بر اساس استانداردهای بین المللی چکاپ و سنجش سلامت در پی حفظ سلامت و افزایش کارایی نیروی انسانی سازمانهایی است که حداقل ۱۰ نفر کارمند داشته باشند

این مرکز با داشتن کلینیک هایی در رشته های تخصصی، فوق تخصصی، طب سنتی و طب مکمل و کلینیک های دندانپزشکی آمادگی ارائه پیشرفته ترین خدمات پزشکی به افراد در تهران، کشورهای منطقه و ایرانیان خارج از کشور را دارد.

این مرکز با هدف حفظ و ارتقاء سلامت جامعه طراحي شده است و رویکرد آن بر اساس طب پیشگیری از بیماری ها بنا شده است.در این مرکز میتوان تمامی اقداماتي راکه براي افراد تحت پوشش لازم است (به صورت فردی و گروهی )را طراحی و اجرا نمود.درواقع این مرکز می‌تواند به عنوان یک مرکز تخصصی چکاپ و سنجش سلامت و همچنین درمانگاه کلینیکی و چند تخصصی فعالیت نماید.

اقداماتی را که مي توان در این مرکز انجام می گیرد :

۱. طراحي و اجراي مرکز تخصصی چکاپ و سنجش
و اجراي مرکز تخصصی چکاپ و سنجش سلامت به دو شكل فردي و گروهي به
منظور ارزیابی عوامل خطر و طراحی مداخلات پیشگیرانه و درمانی در افراد دارای
ریسک خطرو ابتلا به بیماری های مزمن (دیابت، فشارخون، مشکلات قلبی عروقی، سرطان
ها …).
. طراحي و اجراي مدل هاي ارائه خدمات بهداشتي در سطح فردی (واکسیناسیون) و
اجتماعی(همکاری با نهادهای اجتماعی در طراحی مدل های آموزشی ارتقاء سلامت و ارتقاء
فرهنگ زندگی سالم در سطح اجتماع)
3. طراحي و اجراي كلينيك هاي تخصصي مختلف با رویکرد پیشگیری و درمان به طور مثال
كلينيك هاي مشاوره تغذیه، مشاوره خانواده، مشاوره مشکلات جنسي، مشاوره کودکان، مشاوره اصلاح شیوه زندگي، مشاوره روانشناسي و روانپزشكي، كلينيك هاي تخصصي قلب،
ریه ، زنان، داخلي، پوست و زیبایی…
۴. طراحی و راه اندازي كلينيك هاي طب مكمل که مي تواند شامل طب سنتي، طب سوزني،
هومیوپاتي باشد
۵. طراحی و راه اندازي كلينيك ترك اعتياد، ترک سیگار و الكل
۶. طراحي و راه اندازي پزشكي از راه دور و پزشک در منزل
۷. طراحی و راه اندازي كلينيك هاي تخصصي دندانپزشكي با رويکرد پیشگیری و درمان

EnglishIran