همکاران علمی

انجمن دیابت گابریک، یک سازمان مردم نهاد، غیرانتفاعی و داوطلبانه است که در سال ۱۳۸۶ و با هدف توانمندسازی جامعه دیابتی تاسیس شد. گابریک تا به امروز آموزش های خود را در بیش از ۳۰ شهر کشور بصورت حضوری و غیرحضوری در اختیار جامعه دیابتی کشور، پزشکان، پیراپزشکان و نیز عموم جامعه قرار داده است.

سایت انجمن

1529497972-259509-688

انجمن مولتیپل اسکلروز ایران (انجمن ام اس ایران) مؤسسه ای غیر سیاسی، غیر تجاری، غیر انتفاعی و خیریه است این نهاد مردمی که با تلاش پزشکان متخصص، خیرین، بیماران و خانواده آنان تأسیس گردیده است هزینه های خود را از طریق خیرین و مشارکت داوطلبانه مردم تأمین می نماید

سایت انجمن

شبکه هپاتیت ایران به عنوان مرجع ارایه اطلاعات مستند و علمی و طرف مشورت وزارت بهداشت در تمام موضوعات مربوط به هپاتیت در کشور عزیزمان، مسؤولیت هماهنگی امور آموزشی، پژوهشی و اجرایی مبارزه با هپاتیت و سایر بیماریهای کبدی در کشور را بر عهده دارد.

سایت انجمن

logo_moheb_fatemeh

بیمارستان محب کوثر در سال ۱۳۹۲ با هدف ارائه خدمات فوق تخصصی آغاز به کار نمود. این بیمارستان با ظرفیت ۲۰۰ تخت مصوب در زمینی به وسعت ۳۷۰۰ متر مربع در ۱۱ طبقه در یوسف آباد واقع شده است .این مرکز با بهره گیری از ۱۲۸ تخت بستری ، ۳۲ تخت ویژه ،۱۲ اتاق عمل و واحد های تشخیصی و بازتوانی و حضور بیش از ۲۵۰ پزشک در ۱۰رشته تخصصی ، آماده ارائه طیف وسیعی از خدمات به مراجعین است .

سایت بیمارستان

EnglishIran